March 2014

Fakty o mě.

31. march 2014 at 20:14 | Nina Freidmann. |  Videa.
Čau, ahoj.

Dneska tady mám moje úplně první video. Já doufám, že na to budete trochu brát ohledy.. Přece jenom pořád neumím všechno ') za rozmazaný místa ve videu velký sorry!, já nevím jestli to dělá můj pc nebo youtube.. Před sestříháním to bylo ok. Moc nekámošim s upravovačema.
Je to 3O faktů o mě.


V plánu jsou i další videa, už mám natočený room tour, ale dám ho na yt až časem, možná.

XoXo Nina Freidmann

I'am a YouTuber ! ♥

23. march 2014 at 13:57 | Nina Freidmann. |  Daybook.
Konečně. Konečně jsem se rozhodla, že chci točit videa a být youtuberkou :3

Přemýšlela jsem o tom už delší dlouhou dobu, ale pořád jsem tak nějak váhala.. Projížděla jsem blogy a videa youtuberek, malinko i záviděla :X a pak jsem narazila na video, kde jedna slečna odpovídala na otázku o tom jak začínala ona sama, jak je to teď úžasný mít tolik odběratelů a každý den najít ve schránce nějaký dopis.. A přesně to bylo to poslední, co jsem potřebovala k takovému rozhonutí :)

Jedno video už mám natočené, stačí ho jen dát trochu dokupy.. Můžete ho čekat někdy během týdne. Taky se můžete těšit na videa jako je room tour, otázky a odpovědi, nákupy, skladování kosmetiky a bižu, tagy apod. Určitě to znáte.
Každopádně to závisí na tom, jaký bude váš zájem! Protože by nemělo význam dělat něco, co nikdo nesleduje.

Můj youtube kanál je https://www.youtube.com/user/NinaVanillateChannel tak hoďte odběr ať o nic nepřijdete :) Doufám, že se vám budou moje videa líbit.

XoXo Nina Freidmann

Nový Joy na měsíc duben.

14. march 2014 at 14:41 | Nina Freidmann. |  Daybook.
Náhodou jsem byla ve městě a náhodou mi blesklo hlavou, jestli už nevyšel nový Joy. Samozřejmě, že vyšel. Takže jsem ho okamžitě musela mít. A docela jsem čuměla, že stál jen 1,89 €. Na obálce je krásná Nina Dobrev :3

Jako dárek byl tentokrát přibalený vzorek sprchového gelu Dove visiblecare 55 ml, tak jsem na to zvědavá.

Při čtení jsem narazila v rubrice Fashion na docela zajímavý článek a to puntíky & pruhy. To jako vážně? To se fakt dá zkombinovat? Mě to teda přijde docela kýčovitý no. Jako lodičky třeba ještě ok, ale abych si vzala punťatý triko a k tomu pruhatý legíny.. No připadala bych si jako z cirkusu.


Když už jsme u těch kýčovitostí.. Fakt nechápu kombinaci růžové a zelené -.- vodník hadr fakt. Pak už si stačí jen domalovat fosforově červenou držku a můžou rovnou dát šipku do rybníka.

Někomu se to třeba líbí, že jo. Ať si každej nosí co chce, to neříkám, jen prostě. Chápeš.

A taky jsem tam objevila jedno naprosto boží triko Adidas z kolekce tanečního oblečení. Prosím, prosím, prosím, kupte mi ho :3 koupila bych si ho i sama :D ale 7OO ,- je za triko hodně. Sice adidas, ale pořád je to hodně.

Co si o tom myslíte vy ?

XoXo Nina Freidmann

První článek.

5. march 2014 at 13:27 | Nina Freidmann. |  Daybook.
Hello bejbs.

Založila jsem si tenhle blog, abych se mohla podělit a napsat sem všechno, co mě jen napadne.
Moje trápení, moje radosti, moje názory na téma týdne, nějaké DIY a inspiraci, recenze apod.
Není to můj první blog, měla jsem jich spousty s mega návštěvností, ale to asi všichni. Po nějaký době mě to přestalo bavit a ani mi to nešlo, lidi mi tam nechodili.. Takže jsem se tomu dlouho nevěnovala a zjišťuju, že mi to jaksi chybí nebo co.

Kdo bloguje už delší dobu, možná mě pozná :) podle stylu psaní článků nebo tak. Moc jsem se asi (ne)změnila ^^.

Asi by bylo dobré o sobě semka něco napsat.. Ale udělám spíš formou faktů v nějakém dalším článku. Pro začátek by vám mohlo stačit, že jsem šťastně? zadaná, že mi už není -náct a že jsem grafický antitalent.

Můžete si mě follownout na všech mých ostatních webech, odkazy jsou v menu.
Určitě budu ráda za každý nový komentář, follow, otázku nebo like/ohodnocení článku a doufám, že se mi sem budete vracet :)

XoXo Nina Freidmann.